Welcome to FengYuan Metallurgical Materials Co., Ltd.

volkswagen golf 4 konsum karburanti in sudan

drenicapressfo

2019-4-12 · Vetura e policisë parkohet në mes të trotuarit - 17-vjeçarja përdhunohet nga 10 burra, rrëfen rastin në rrjete sociale - Vjedhja e 10 milionë eurove në Rinas dhe lidhja m

VW Volkswagen | Vetura | Tiranë | MirLir

Volkswagen Golf GTI 2.0 Benzine Automat -10 Vw Golf 6 Gti â 2.0 Benzine , Viti Prodhimit 2010 , me 108.000 km , Shitet golf 4 Viti 2003 TDI te treja te kuqe 150hp 4x4

Vushtrri - DRENICA PRESS

2019-4-13 · 4 të lënduar - Flet gazetari britanik që po bën fushatë kundër Kosovës - Haki Abazi Vëllai i gruas e nxiti vrasjen e Abidit - Pse karburanti në Shqipëri kushton "sa

VW Volkswagen | Vetura | Elbasan | MirLir

Shitet Nderrohet Munsdesi blerje me keste Marka- VW Golf Vl Karburanti- Nafte 2.0 Viti- 12/2009 Ka Shes golf 4,1.9 viti 2002.t(di) të kuqe 6+1 marsha e Elbasan

Vushtrri - DRENICA PRESS

2019-4-13 · 4 të lënduar - Flet gazetari britanik që po bën fushatë kundër Kosovës - Haki Abazi Vëllai i gruas e nxiti vrasjen e Abidit - Pse karburanti në Shqipëri kushton "sa

MerrJep.al - Njoftimi VW Golf Automat Shitet, Durrës

Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen Modeli: Golf Shitet VW Golf, nafte me motorr 1,9 TDI viti 2007, me kamjo automatike Makina ka nje konsum

GOLF 4 TDI - MAKINA

28.04.2019 (20:36):Shitet volkswagen golf + viti 2006 motorr 1.0 benzinë 4 pistona 94000 klm kondicioner letra te paguara ne gjendje shume te mire Çmimi 1500 euro nr tel

VOLKSWAGEN GOLF - MAKINA

Volkswagen golf dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje toyota yaris • 1.4 nafte shum ekonomike ne konsum • viti model 2007

Volkswagen - Wikipedia

2019-3-28 · Volkswageni ka tre makina në listën e 10 makinave më të shitura në të gjitha kohërat: Volkswagen Golf, injektorë karburanti elektronik, dhe me motor më të fuqishëm

drenicapressfo

2019-4-12 · Vetura e policisë parkohet në mes të trotuarit - 17-vjeçarja përdhunohet nga 10 burra, rrëfen rastin në rrjete sociale - Vjedhja e 10 milionë eurove në Rinas dhe lidhja m

2003 Volkswagen Polo E Zezë Ne Shitje - 2 600 Euro

Më Shumë Nga Shitësi shitet vw polo viti 2003 1.2 benzine,151000 km origjinale 4 dyer, dritat xenon makina eshte ne gjendje perfekte dhe ka nje konsum teper te vogel dhe

drenicapressfo

2019-4-12 · Vetura e policisë parkohet në mes të trotuarit - 17-vjeçarja përdhunohet nga 10 burra, rrëfen rastin në rrjete sociale - Vjedhja e 10 milionë eurove në Rinas dhe lidhja m

drenicapressfo

2019-4-12 · Vetura e policisë parkohet në mes të trotuarit - 17-vjeçarja përdhunohet nga 10 burra, rrëfen rastin në rrjete sociale - Vjedhja e 10 milionë eurove në Rinas dhe lidhja m

MerrJep.al - Njoftimi VW GOLF 5 4motion OKAZION Shitet

Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen Modeli: Golf , Shitet Golf 5, 4 motion Viti 2005 , nafte 2.0 TDI , makina eshte ne gjendje shume te mire

Vushtrri - DRENICA PRESS

2019-4-13 · 4 të lënduar - Flet gazetari britanik që po bën fushatë kundër Kosovës - Haki Abazi Vëllai i gruas e nxiti vrasjen e Abidit - Pse karburanti në Shqipëri kushton "sa

Vushtrri - DRENICA PRESS

2019-4-13 · 4 të lënduar - Flet gazetari britanik që po bën fushatë kundër Kosovës - Haki Abazi Vëllai i gruas e nxiti vrasjen e Abidit - Pse karburanti në Shqipëri kushton "sa

2007 Volkswagen Golf E Argjendtë Ne Shitje - 8 000 Euro

Makine me konsum shume te ulet 6L/100km dhe e kontrolle te kryera periodikishte ne serviset wolsvagen. Volkswagen Golf (4) Volkswagen Karmann-Ghia (2)

Vushtrri - DRENICA PRESS

2019-4-13 · 4 të lënduar - Flet gazetari britanik që po bën fushatë kundër Kosovës - Haki Abazi Vëllai i gruas e nxiti vrasjen e Abidit - Pse karburanti në Shqipëri kushton "sa

drenicapressfo

2019-4-12 · Vetura e policisë parkohet në mes të trotuarit - 17-vjeçarja përdhunohet nga 10 burra, rrëfen rastin në rrjete sociale - Vjedhja e 10 milionë eurove në Rinas dhe lidhja m

Volkswagen, Golf, Viti 2006, Naftë | AutoBox.al

Sistem Navigimi, Power Locks, Timon Hidraulik, TV/VCR, Komanda në timon, VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS UNITED 2.0 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL -EURO 4 ( 1

Related links